Regionalny Koordynator Sprzedaży (RKS) - Fotowoltaika

PV Technology Sp. z o.o.

Kraków, małopolskie

Opis stanowiska pracy

Zatrudnimy Regionalnego Koordynatora Sprzedaży d/s FOTOWOLTAIKI - preferowane osoby z okolicy Krakowa (cała małopolska) - do obsługi naszej sieci sprzedaży w południowej części Polski.

Co oferujemy? – RKS fotowoltaika:

- Bardzo atrakcyjne wynagrodzenie oparte na podstawie oraz premii.

- Wsparcie biura handlowego i inżynierów PV.

- Unikalny system szkoleń i rozwoju!

- Samochód służbowy, komórkę i wszelkie niezbędne narzędzia.

- Możliwość zdobycia wiedzy i doświadczenia w jednej z najszybciej rozwijających się firm w branży fotowoltaicznej!

Wymagania

- Nadzorowanie istniejącej sieci sprzedaży Partnerów PV technology.

- Pozyskiwanie nowych Partnerów.

- Doświadczenie w zarządzaniu zespołem handlowym, budowaniu struktur sprzedażowych w dowolnej branży.

- Motywowanie oraz mentoring podległego zespołu do osiągania celów sprzedażowych.

- Umiejętność szybkiego uczenia się i zainteresowanie branżą fotowoltaiczną oraz OZE.

- prawo jazdy kat. B

Prezentacja firmy

PV TECHNOLOGY – firma z sukcesem działająca w branży OZE od wielu lat, <... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
02/08/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Czas trwania umowy
12mc
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Wynagrodzenie
3 000PLN - 8 000PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
TAK
Branża / kategoria:
Praca Energetyka