Regionalny Koordynator Platformy Lojalnościowej

Bonbonierka Sp. z o.o.

Suwałki, podlaskie

Opis stanowiska pracy

Lubisz pracę z ciekawymi ludźmi? Chcesz zarabiać na sprzedaży produktu, który jest innowacyjny oraz bezkonkurencyjny? Potrafisz budować własną sieć sprzedaży?

Posiadasz wyobraźnię i otwartość umysłu, ale również gotowość do wytrwałej pracy, która jest niezbędna do zrealizowania wszelkich, nawet najbardziej szalonych koncepcji?

Ta oferta jest skierowana do Ciebie!

Współpracując z nami masz możliwość organizowania czasu swojej pracy.

Jeżeli:

- innowacyjność i aplikacje to Twój świat

- męczą Cię sztywne ramy pracy, szukasz czegoś zupełnie nowego

- masz charyzmę i chęć do działania

- lubisz wyzwania i wciąż stawiasz sobie nowe cele

- jesteś wymagającym, sprawiedliwym i lubianym

- masz portfel kontaktów, który pęka w szwach

Oferujemy:

- uczciwe wynagrodzenie za dobrą pracę, nawet 70% obrotu

- elastyczne formy zatrudnienia

- szkolenie z zakresu funkcjonalności aplikacji

- elastyczny czas pracy, to Ty decydujesz kiedy chcesz mieć wolne

Dołącz do nas i zacznij zarabiać z nami.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie aplikacji zawierających CV i list motywacyjny.

Wysyłając dokumenty prosimy o załączenie klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 27.08.1997r.Dz.U.z 2002r.Nr101,poz.923 ze zm.

Prezentacja firmy

Bonbonierka to nowoczesna aplikacja mobilna oraz strona www pozwalająca ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
14/10/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż / Handel / Praca w sklepie