Regionalny Kontroler Finansowy (m/f)

Michael Page

Warszawa, mazowieckie

Michael Page Michael Page

Osoba na tym stanowisku będzie raportowała bezpośrednio do Dyrektora Finansowego, odpowiedzialnego za region CEE. Idealny kandydat, będzie odpowiedzialny za analizy kosztów, analizy sprzedaży, budżetowanie, współprace z audytorami oraz realizację zadań kontrolingowych biznesu.

Informacje o kliencie

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy handlowej, jednego z liderów z sektora medycznego, poszukujemy dynamicznej i zorientowanej na rozwój osoby na stanowisko Regionalnego Kontrolera Finansowego.

Opis stanowiska

  • Opracowywanie tygodniowych, miesięcznych, kwartalnych raportów finansowych oraz analizy odchyleń wraz z komentarzami
  • Analiza kluczowych wskaźników finansowych oraz rekomendowanie działań
  • Przygotowanie budżetów i monitoring ich realizacji wraz z wyjaśnianiem odchyleń
  • Analiza trendów, kosztów, należności i zobowiązań finansowych
  • Raportowanie do kierownictwa w kraju i za granicą
  • Ocena transakcji z perspektywy efektywności biznesowej oraz poprawności ujęcia w sprawozdaniach finansowych

Profil kandydata

  • Wykształcenie wyższe (Finanse, Rachunkowość, Ekonomia)
  • Min. 3-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Biegła znajomość programu Excel w praktyce
  • Biegła znajomość SAP
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego - warunek konieczny
  • Pożądana CIMA
  • Doświadczenie w przygotowywaniu budżetów, prognoz oraz umiejętność właściwej interpretacji ich realizacji
  • Umiejętności analitycznego myślenia
  • Samodzielność w działaniu i umiejętność wyciągania wniosków
  • Znajomość Ustawy o Rachunkowości oraz znajomość IFRS
  • Umiejętność wyznaczania priorytetów i doskonała organizacja pracy własnej
  • Chęć rozwoju w dynamicznie zmieniającym się środowisku biznesowym

Oferujemy

  • Interesujące wyzwania
  • Atrakcyjne projekty
  • Możlwiość rozwoju
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Warszawa
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page