Regionalny Konsultant ds. Opieki Domowej [Nr ref.: REG/KON/03/2015]

(Nie używany) ATERIMA old fioletowy tylko system infopracowy

Katowice, śląskie

Opis stanowiska pracy

Obowiązki:
  • Pozyskiwanie Klientów (Rodzin) zainteresowanych usługami opieki domowej nad osobami starszymi
  • Promowanie usług firmy w placówkach medycznych + wśród personelu medycznego
  • Nadzorowanie prawidłowego przebiegu opieki
  • Prowadzenie wywiadów na temat stanu zdrowia podopiecznych
  • Przeprowadzanie rekrutacji nowych opiekunek i opiekunów
  • Reagowanie na nagłe/nietypowe zdarzenia
  • Pomoc w działaniach prowadzonych przez Koordynatora Regionu

Wymagania

Wymagania:
  • Znajomość branży medycznej, rehabilitacyjnej, opieki społecznej lub podobnej
  • Wykształcenie medyczne, pielęgniarskie, fizjoterapeutyczne (mile widziane)
  • Bardzo dobra organizacja własnej pracy
  • Umiejętności sprzedażowe ( prezentacja oferty, negocjowanie i podpisywanie umów)
  • Wysoka kultura osobista, wrażliwość na problemy osób starszych i ich bliskich
  • Umiejętność pracy pod presją czasu
  • Prawo jazdy kat. B i własny samochód (warunek konieczny)
Wybranym kandydatom oferujemy:
  • Ciekawą, pełną wyzwań pracę w elastycznym wymiarze godzin
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o preferowany rodzaj umowy
  • Atrakcyjne wynagrodzenie bazowe + prowizyjne
  • Samodzielne, rozwojowe stanowisko pracy
  • Możliwość ciągłego poszerzania swoich kompetencji
  • Dostęp do Pakietu Benefitów: sportowy, medyczny (po okresie próbnym)

Jeżeli szukasz firmy opartej na wzajemnym zaufaniu i szacunku nie zwlekaj – koniecznie aplikuj do Nas!

Prezentacja firmy

ATERIMA jest działającą na rynku europejskim licencjonowaną agenc... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
20/03/2015
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Medycyna / Służba zdrowia