regionalny kierownik sprzedaży

Randstad Polska Sp. z o.o.

Zielona Góra, lubuskie

Randstad Polska jest wiodącą agencją doradztwa personalnego i pracy tymczasowej. Już od 20 lat kształtujemy rynek pracy w Polsce, wspierając firmy w zatrudnianiu najlepszych pracowników, a kandydatów w znalezieniu satysfakcjonującej pracy.

 Dla naszego klienta, firmy produkcyjno-usługowej, zlokalizowanje w Zielonej Górze, woj. lubuskie, poszukujemy odpowiedniej osoby na stanowisko:

Nr ref.: 26655
Praca stała
Lokalizacja: Zielona Góra

Zakres obowiązków:
  • zarządzanie ok. 10 sklepami  firmowymi w woj.lubuskim, dolnośląskim, wielkopolskim
  • realizacja planów sprzedażowych
  • nadzór nad prawidłowym funkcjonowaniem placówek
  • udział w inwentaryzacjach
  • analiza konkurencji
  • raportowanie  działań i wyników

Oczekiwania:
  • wykształcenie min. średnie
  • doświadczenie na podobnym stanowisku w branży spożywczej
  • prawo jazdy kat. B
  • dobra organizacja pracy, systematyczność, dyspozycyjność

Oferta:
  • umowa o pracę
  • możliwość rozwoju

Agencja zatrudnienia (nr licencji 47)