Opis stanowiska pracy

Firma BSP Bracket System Polska - lider rynku, producent podkonstrukcji do elewacji wentylowanych i fasad szklanych, zatrudni osobę na stanowisko Area Sales Manager na region południe (województwo dolnośląskie oraz opolskie)

Do obowiązków Kandydata należeć będzie:
Efektywne pozyskiwanie nowych klientów.
Rozwój sprzedaży produktów Firmy.
Monitorowanie lokalnego rynku inwestycji budowlanych (kontakty z Generalnymi
Wykonawcami, budowami, Architektami i Inwestorami)
Utrzymywanie dobrych relacji biznesowych z obecnymi klientami.
Negocjowanie kontraktów handlowych oraz organizacja sieci sprzedaży.
Doradztwo i rozwiązywanie problemów technicznych.
Promowanie Firmy w regionie.
Ścisła współpraca z Centralą Firmy.

Wymagania:
- wykształcenie co najmniej średnie, techniczne będzie dodatkowym atutem
- znajomość rynku budowlanego w swoim regionie
- dokładność i systematyczność
- samodzielność w wykonywaniu obowiązków
- wysoka kultura osobista
- znajomość programu AutoCad mile widziana
- znajomość rynku elewacji będzie dużym atutem

Oferujemy:
- narzędzia niezbędne do pracy
- możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego
- możliwość rozwoju i awansu
- stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie
- praca z profesjonalistami w branży elewacji wentylowanych

Prezentacja firmy

Firma BSP Bracket System Polska sp. z o.o. jest profesjonalną firmą zajm... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
09/01/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi