Regionalny Kierownik Sprzedaży

HRK S.A.

Kraków, Nowy Sącz, Tarnów, małopolskie

HRK S.A.

Firma z branży spożywczej z kapitałem zagranicznym, posiadająca w swoim portfolio szeroki asortyment produktów o znanych markach, poszukuje osoby na stanowisko:

Regionalny Kierownik SprzedażyMiejsce pracy: Kraków, Nowy Sącz, Tarnów

Zakres obowiązków:

  • realizację założonych celów sprzedażowych na zarządzanym terenie w kanale detalicznym,
  • zarządzanie pracą podległego zespołu Przedstawicieli Handlowych (kaskadowanie celów biznesowych, wyznaczanie priorytetów, motywowanie, szkolenie, rozwój),
  • dbanie o jakość obsługi klientów zgodnie z polityką firmy,
  • pozyskiwanie informacji na temat działań konkurencji i trendów rynkowych,
  • zarządzanie budżetem oraz wdrażanie akcji promocyjnych,
  • monitorowanie poziomu płatności,
  • raportowanie sprzedaży i poziomu realizacji celów firmy.

Od kandydatów oczekujemy:

  • doświadczenia na stanowisku kierowniczym w kanale detalicznym, w branży FMCG po stronie producenta lub też hurtowni spożywczej (warunek konieczny),
  • znajomości klientów i specyfiki rynku lokalnego,
  • zaangażowania w realizację wyznaczonych celów oraz umiejętności dzielenia się tym z podległym zespołem,
  • zorientowania na klienta,
  • praktycznych umiejętności sprzedażowych,
  • bardzo dobrej umiejętności planowania i organizacji czasu pracy,
  • umiejętności pracy pod presją czasu.

Oferujemy:

  • pracę w dynamicznym środowisku, w firmie z dużymi możliwościami rozwoju
  • atrakcyjne warunki zatrudnienia (umowa o pracę, podstawa plus wynagrodzenie premiowa, niezbędne narzędzia pracy oraz pakiet świadczeń socjalnych)
  • samodzielność w działaniu
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.