Regionalny Kierownik Sprzedaży

HRK S.A.

Katowice, śląskie

HRK S.A.
- Rekrutacja prowadzona online -

Dla naszego Klienta, firmy z branży elektronicznej poszukujemy osoby na stanowisko:

Regionalny Kierownik SprzedażyMiejsce pracy: Katowice

Zadania:

  • Rozwój obecnych klientów na danym obszarze (Polska południowa) – producenci elektroniki przemysłowej;
  • Aktywne pozyskiwanie klientów z sektora rynku elektronicznego. Identyfikowanie potrzeb i oczekiwań klienta;
  • Przygotowywanie ofert i materiałów promocyjnych;
  • Doradztwo techniczne na poziomie podstawowym;
  • Budowanie wizerunku firmy;
  • Tworzenie strategii handlowej i marketingowej na podległym obszarze;
  • Udział w działaniach promocyjnych firmy (seminaria, szkolenia, warsztaty).

Wymagania:

  • Doświadczenie w sprzedaży w branży elektronicznej;
  • Wykształcenie techniczne w obszarze dającym podstawy do dalszego rozwoju w dziedzinie elektroniki;
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym (rozmowy z partnerami biznesowymi);
  • Samodzielność - umiejętność organizacji czasu pracy;
  • Dyspozycyjność (ze względu pracę w terenie, praca w systemie 50/50).

Oferujemy:

  • Narzędzia pracy (samochód służbowy, laptop, telefon);
  • Umowa o pracę;
  • Dwuczłonowy system wynagrodzenia (wynagrodzenie zasadnicza + premia);
  • Praca w firmie z dużym zapleczem technicznym - własne centrum szkoleniowe;
  • Duże wsparcie techniczne i indywidualne podejście do Pracownika.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.