REGIONALNY KIEROWNIK SPRZEDAŻY

Fabryka Okien DAKO Sp. z o.o.

Katowice, Łódź, śląskie

Miejsce pracy: Katowice, Łódź

Nr referencyjny oferty: RKS/DAKO

Miejsce pracy: woj.śląskie, łódzkie

Opis stanowiska:

  • zapewnienie odpowiedniego poziomu sprzedaży produktów grupy DAKO
  • nawiązywanie kontaktów i budowa więzi z istniejącymi oraz potencjalnymi klientami firmy: dealerami, firmami budowlanymi, instytucjami,
  • monitorowanie rynku i działania konkurencji w celu rekomendowania zmian w produktach oraz strategii działań handlowych,
  • wdrażanie działań marketingowych na podległym terenie,
  • przeprowadzanie szkoleń technicznych,
  • reprezentacja firmy na podległym terenie.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe, preferowane techniczne,
  • doświadczenie w sprzedaży stolarki okiennej minimum 6 m-cy,
  • umiejętność wnikliwej oceny potrzeb klienta, zdolności negocjacyjne i perswazyjne,
  • wysoka komunikatywność,
  • konsekwencja w dążeniu do realizacji celów,
  • inicjatywa i przedsiębiorczość,
  • dobra organizacja pracy,
  • prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:

  • atrakcyjne warunki zatrudnienia w dynamicznie rozwijającej się firmie,
  • możliwość rozwoju zawodowego oraz pakiet szkoleń,
  • wynagrodzenie stałe oraz motywacyjne - uzależnione od efektów pracy,
  • narzędzia niezbędne do pracy
Zainteresowane osoby zapraszamy do przesyłania aplikacji ze zdjęciem pocztą elektroniczną z imieniem i nazwiskiem w nazwie pliku oraz nr referencyjnym w temacie wiadomości klikając poniższy przycisk: