Regionalny Kierownik Sprzedaży

HRK S.A.

Białystok, podlaskie

HRK S.A.
- Rekrutacja prowadzona online -

Dla jednego z Naszych Klientów - firmy będącej dostawcą gazu ziemnego poszukujemy obecnie kandydatów na stanowisko:

Regionalny Kierownik SprzedażyMiejsce pracy: Białystok

Zadania:

  • Pozyskiwanie nowych klientów
  • Rozwijanie kontaktów handlowych z istniejącymi klientami
  • Utrzymywanie pozytywnych relacji
  • Przygotowanie i prezentacja oferty handlowej
  • Tworzenie koncepcji marketingowych
  • Przygotowywanie umów oraz koordynacja ich realizacji
  • Monitorowanie i analiza danych rynkowych dotyczacych działań konkurencji
  • Analiza wyników oraz przygotowywanie raportów

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe
  • 2 letnie doświadczenie w sprzedaży gazu ziemnego , LNG, oleju opałowego bądź propan - butan (LPG) - warunek konieczny
  • Umiejetność prowadzenia negocjacji handlowych
  • Umiejętność podejmowania samodzielnych decyzji
  • Odpowiedzialność za działania w Regionie Polski Południowej
  • Komunikatywność, łatwość nawiązywania kontaktów
  • Komunikatywna znajmość języka angielskiego (znajomość języka rosyjskiego mile widziana)
  • Wysoka kultura osobista
  • Dyspozycyjność, gotowość do podróży służbowych

Oferujemy:

  • Atrakcyjne warunki finansowe
  • Pracę w dynamicznym środowisku
  • Dużo nowych wyzwań zawodowych
  • Szkolenia
  • Możliwości rozwoju
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.