Regionalny Kierownik Sieci Sklepów Świętokrzyskie

TXM S.A.

Świętokrzyskie, świętokrzyskie

Opis stanowiska pracy

TXM textilmarket jest szybko rozwijającą się siecią sklepów odzieżowych, częścią Grupy Kapitałowej Redan, posiadamy ponad 300 sklepów w całej Polsce.

Dołącz do zespołu największego polskiego dyskontu odzieżowego!

W związku z rozwojem sieci, poszukujemy kandydatów do pracy na stanowisku:

Regionalny Kierownik Sieci Sklepów

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:
- Realizację polityki sprzedaży w nadzorowanej grupie sklepów
- Stawianie celów sprzedażowych podległym zespołom i kontrola ich realizacji
- Wdrażanie standardów obsługi klienta oraz ekspozycji towarów
- Efektywną organizację pracy w sklepach oraz przestrzeganie wymaganych procedur
- Rozwój i doskonalenie kompetencji pracowników: sprzedawców i kierowników sklepów
- Kierowanie grupą kierowników poprzez dzielenie się wiedzą, doświadczeniem z wykorzystaniem umiejętności trenerskich
- Kontrolę i optymalizację kosztów funkcjonowania sklepów

Od kandydatów oczekujemy spełnienia następujących wymagań:
- Doświadczenie w pracy w zarządzaniu zespołem sprzedażowym lub regionem w sieci detalicznej min. 2 lata
- Umiejętność analizy danych sprzedażowych i podejmowania działań w oparciu o wnioski
- Sprawność w organizacji pracy własnej i podległych zespołów
- Odpowiedzialność za realizację celów, ustalanie priorytetów oraz kontrolę wykonania
- Znajomość technik efektywnej ekspozycji towaru
- Umiejętności trenerskie w zakresie technik sprzedaży są dodatkowym atutem
- Gotowość do pracy w terenie
- Bardzo dobra znajomość obsługi komputera w zakresie pakietu Office
- Prawo jazdy kat. B

Wybranym kandydatom oferujemy:
- Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
- Atrakcyjne wynagrodzenie
- Możliwość rozwoju zawodowego i zdobywania interesujących doświadczeń
- Przyjazną atmosferę pracy, niezbędne narzędzia oraz szkolenia

Prezentacja firmy

Textilmarket jest szybko rozwijającą się siecią sklepów odzieżowy... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
04/09/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż / Handel / Praca w sklepie, Praca Obsługa klienta, Praca Sprzedaż - Account Management