Regionalny Inżynier Sprzedaży

Agencja Headhunters (Katowice)

Wrocław, dolnośląskie

Headhunters Agencja Pracy to polska firma świadcząca usługi w zakresie konsultingu personalnego na rynku krajowym i zagranicznym. Trzon działalności Oddziału w Katowicach to procesy rekrutacyjno - selekcyjne głównie w oparciu o metodę direct oraz executive search na stanowiska średniego i wyższego szczebla. Headhunters figuruje w rejestrze agencji zatrudnienia pod numerem rejestracyjnym 7132.

Nasz Klient, sp. z o.o. zajmuje się techniką i integracją systemów automatyzacji. Firma jest dostawcą komponentów jak i kompletnych rozwiązań systemowych z zakresu armatury przemysłowej, pneumatyki, elektromechaniki i techniki próżniowej.

Zakres obowiązków:
- pozyskanie portfela klientów i opieki nad nimi.
- dobór rozwiązań w przemyśle w oparciu o zawory i przepustnice wraz z napędami
i sterowaniem.
- praca na terenie Dolnego Śląska i województw ościennych.

Oferujemy:
- samodzielność, szkolenia, rozwój,
- umowę o pracę plus system motywacyjny
- samochód służbowy, telefon , laptop

Miejsce pracy: Wrocław

Wymagania:

- wykształcenie wyższe techniczne ( automatyka, robotyka, elektronika , mechanika, elektryka
- znajomość sieci przemysłowych np. Profibus będzie dodatkowym atutem
- preferowane doświadczenie w sprzedaży, oferującej rozwiązania dla branży instalacyjnej
- mile widziana umiejętność wykonywania podstawowych prac instalacyjno-serwisowych
- komunikatywna znajomość języka angielskiego
-prawo jazdy kat. B

W razie pytań proszę dzwonić pod numer: 32 251 00 43