Regionalny HR Manager

Max Power Sp. z o.o.

Zabrze, śląskie

Opis stanowiska pracy

Agencja Pracy Max Power Sp. z o.o. (certyfikat o numerze rejestru 5944) w związku z dynamicznym rozwojem poszukuje do swojego zespołu osoby na stanowisko:

Miejsce Pracy: Zabrze

Zakres obowiązków:
• opracowanie i wdrożenie polityki kadrowej zgodnie ze strategią firmy na podległym obszarze
• optymalizacja procesów związanych z rekrutacją i zatrudnieniem pracowników tymczasowych
• analiza potrzeb szkoleniowych, wdrażanie procesów rozwoju podległych pracowników
• wsparcie koordynatorów w zarządzaniu zasobami ludzkimi
• bieżące zadania związane z zarządzaniem zespołem, współpraca z Inspektorem ds. BHP

Wymagania:
• wykształcenie wyższe kierunkowe
• min. 2-letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
• znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację
• znajomość procesów kadrowo-płacowych
• wiedzy teoretycznej i praktycznej w zakresie technik zarządzania zasobami ludzkimi
znajomość prawa pracy, przepisów prawnych i podatkowych oraz zasad wynagrodzeń
• umiejętności organizacyjne
• doskonałe umiejętności interpersonalne
• bardzo dobra znajomość MS Office

Oferujemy:
• Ciekawą, pełną wyzwań pracę
• Możliwość rozwoju zawodowego
• Atrakcyjne warunki zatrudnienia

Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o przesłanie CV w języku polskim i angielskim.

Prezentacja firmy

Max Power Sp. z o.o. to nowoczesna i dynamicznie rozwijająca się firma ś... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
01/09/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Branża / kategoria:
Praca HR / Kadry / Rekrutacja