Regionalny Dyrektor Sprzedaży (branża inwestycyjna)

Grupa Most Wanted! Sp. z o.o.

Rzeszów, podkarpackie

Opis stanowiska pracy

- Koordynowanie działań sprzedażowych w podległym regionie
- Pozyskiwanie nowych klientów i utrzymywanie relacji biznesowych
- Zarządzanie portfelem klientów
- Realizacja wyznaczonych planów sprzedażowych
- Opracowywanie cyklicznych raportów

Wymagania

Wymagania:
- Minimum roczne doświadczenie na stanowisku menedżerskim (sektor finansowy, bankowy)
- Udokumentowane sukcesy sprzedażowe
- Wysoko rozwinięte kompetencje interpersonalne
- Umiejętność budowania portfela
- Znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację
- Gotowość do podróży służbowych
- Licencja maklera papierów wartościowych będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:
- Atrakcyjne wynagrodzenie w oparciu o umowę o pracę lub kontrakt (podstawa + prowizja)
- Pakiet ciekawych szkoleń
- Ubezpieczenie medyczne
- Niezbędne narzędzia służbowe (samochód, laptop, telefon)
- Możliwość rozwoju zawodowego
- Elastyczne godziny pracy

Prezentacja firmy

Grupa Most Wanted! od 1998r. jest liderem w zakresie rekrutacji ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
22/12/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Branża / kategoria:
Praca Finanse