Regionalny doradca techniczny - województwo śląskie

Krotech

Katowice, śląskie

Opis stanowiska pracy

Opis stanowiska:

nawiązywanie i rozwijanie relacji handlowych z nowymi klientami,
doradztwo, sprzedaż i promocja wszystkich produktów znajdujących się w ofercie firmy,
dokonywanie bieżących analiz, raportowanie i planowanie,
praca mobilna na terenie województwa śląskiego.

Oferujemy atrakcyjną pracę w prężnie rozwijającej się firmie, a w szczególności:

odpowiedzialną pracę w ramach nowoczesnej organizacji,
stałą stabilną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej,
możliwość uczestnictwa w rozwoju firmy,
interesujące wyzwania przy realizacji działań,
zatrudnienia na umowę o pracę,
wynagrodzenie adekwatne do osiąganych wyników,
szkolenie techniczne, połączone z warsztatami dotyczące oferowanych produktów,
narzędzia potrzebne do wykonywania pracy na powierzonym stanowisku (samochód, telefon, komputer osobisty).

Wymagania:

doświadczenie handlowe na podobnym stanowisku,
umiejętność nawiązywania kontaktów,
dyspozycyjność i zaangażowanie,
otwartość na wiedzę,
kultura osobista,
umiejętność negocjacji oraz samodzielność w pracy,
prawo jazdy kategorii B,
wykształcenie minimum średnie,
znajomość obsługi komputera w zakresie środowiska Windows,
znajomość zagadnień z zakresu robotyki, pneumatyki, budowy maszyn oraz
j. angielskiego lub j. włoskiego będzie dodatkowym atutem.

Prezentacja firmy

Nasz doświadczony i niepowtarzalny zespół wysoko wykwalifikowanyc... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
20/05/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Wynagrodzenie
1 750PLN - 2 500PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi