Regionalny doradca techniczno-handlowy

Agencja Headhunters

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Headhunters Agencja Pracy to polska firma świadcząca usługi w zakresie konsultingu personalnego na rynku krajowym i zagranicznym. Trzon działalności Oddziału w Katowicach to procesy rekrutacyjno – selekcyjne głównie w oparciu o metodę direct oraz executive search na stanowiska średniego i wyższego szczebla. Headhunters figuruje w rejestrze agencji zatrudnienia pod numerem rejestracyjnym 10079.

Dla naszego Klienta, dostawcy materiałów technicznych, poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Miejsce: Warszawa

Wymagania

Główne zadania:
• Realizowanie planów sprzedaży;
• Pozyskiwanie nowych klientów (wykonawcy, inwestorzy, pracownie projektowe);
• Bieżąca współpraca z aktywnymi klientami z sektora przemysłowego;
• Doradztwo techniczne w zakresie automatyki przemysłowej;
• Obszar działania: łódzkie, mazowieckie, podlaskie

Wymagany profil kandydata:
• Wykształcenie elektryczne min. średnie techniczne;
• Dobra znajomość asortymentu z branży elektrotechnicznej;
• Doświadczenie we współpracy z klientem z sektora przemysłowego;
• Rzetelność, sumienność, skrupulatność;
• Nastawienie na wynik i realizację planów sprzedaży;
• Prawo jazdy kat. B (gotowość do częstych wyjazdów służbowych);

Nasz Klient oferuje:
• Atrakcyjne wynagrodzenie
• Pakiet socjalny, szkolenia
• Samochód służbowy
• Premia do 100% wynagrodzenia

Każdy dokument aplikacyjny musi zawierać klauzulę: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o ochronie danych osobowych Dz. U. Nr 133 poz. 883)".

Prezentacja firmy

Agencja Pracy Headhunters to cztery oddziały zlokalizowane w Szczecinie,... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
18/05/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Premie, dodatki:
Tak
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi