Regionalny Doradca Medyczny

Sławomir Pniaczek

31-543 Kraków, małopolskie

Opis stanowiska pracy

Naszym celem jest ułatwienie Klientom dostępu do wysokospecjalistycznej opieki oraz diagnostyki medycznej. Dlatego poszukujemy osób ambitnych, odważnych, otwartych na nowe wyzwania na stanowisko Regionalnego Doradcy Medycznego.

Do obowiązków osoby zatrudnionej będzie należało:

  • Nawiązywanie, budowanie i utrzymywanie  relacji z klientami;
  • Promowanie istniejących i wprowadzanie na rynek kolejnych produktów;
  • Dystrybucja pakietów opieki medycznej na terenie województwa małopolskiego;
  • Realizacja planów marketingowych.

Wymagania

Od Kandydatów oczekujemy:

  • Zaangażowania, i ambitnego podejście do wyznaczonych zadań;
  • Odwagi, pewności siebie w działaniu, pozytywnego nastawienia i wysokiej kultury osobistej;
  • Bardzo dobrej organizacji pracy - umiejętności ustalania priorytetów;
  • Systematyczności i konsekwencji w działaniu;
  • Umiejętności budowania i podtrzymywania relacji z Klientami.

Mile widziana znajomość technik i sprzedażowych i /lub doświadczenie w tym zakresie.

Oferujemy:

  • Atrakcyjne zarobki oraz motywujący system premiowy;
  • Nienormowany czas pracy;
  • Możliwość rozwoju zawodowego - zapewniamy udział w szkoleniach i dostęp do materiałów;
  • Ciekawą pracę w kameralnym, otwartym zespole;
  • Merytoryczne i praktyczne wsparcie ze strony Specjalistów ds. Sprzedaży.

Informujemy, ze skontaktujemy się tylko z wybranymi Kandydatami.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji. Prosimy o dopisanie klauzuli:" Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych przy realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych (DZ.U. nr 133, poz. 883)".

Prezentacja firmy

Firma Profesja - firma z branży finasowej

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
22/11/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Wynagrodzenie
3 000PLN - 6 000PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi