Regionalny doradca ds. technicznych na region - województwo kujawsko-pomorskie

Pneumat System Sp. z o.o.

Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie

Opis stanowiska pracy

Poszukiwana osoba będzie odpowiedzialna za:

- kompleksowe doradztwo techniczne w zakresie pneumatyki przemysłowej,
- nawiązywanie relacji handlowych z nowymi Klientami na terenie województwa kujawsko-pomorskiego i warmińsko-mazurskiego (powiaty: aleksandrowski, brodnicki, golubsko-dobrzyński, grudziądzki, lipnowski, rypiński, toruński, wąbrzeski, włocławski, m. Toruń, m. Włocławek, działdowski, iławski, nowomiejski, ostródzki),
- utrzymywanie doskonałych kontaktów handlowych z obecnymi Klientami firmy,
- monitorowanie rynku potencjalnych Klientów i konkurencji.

Oferujemy:

- pracę na samodzielnym stanowisku w firmie o ugruntowanej pozycji w branży pneumatycznej,
- transparentne, przejrzyste warunki zatrudnienia na umowę o pracę,
- samochód służbowy, telefon komórkowy, laptop, materiały reklamowe,
- duże możliwości rozwoju zarówno kompetencji związanych z wiedza techniczną jak i kompetencji miękkich,
- bezpłatne, specjalistyczne szkolenie techniczne, połączone z warsztatami dotyczące oferowanych produktów,
- stałe wsparcie merytoryczne regionalnego kierownika sprzedaży jak i produkt managerów,
- wsparcie działu marketingu,
- atrakcyjne wynagrodzenie składające się z podstawy oraz liniowego systemu premiowego,
- miejsce pracy: województwo kujawsko-pomorskie.

Wymagania

- wykształcenie techniczne średnie lub wyższe,
- minimum 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku,
- znajomość obsługi komputera (Microsoft Office),
- prawo jazdy kat. B,
- entuzjazm i silna motywacja do pracy.

Mile widziane

- znajomość branży pneumatycznej

Prezentacja firmy

Produkcja siłowników pneumatycznych. Sprzedaż hurtowa i detaliczna eleme... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
29/12/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi