Opis stanowiska pracy

Stabilna firma finansowa, specjalizująca się w obsłudze mikro i makro przedsiębiorstw a także klientów indywidualnych, zaprasza do składania aplikacji na stanowisko: Regionalny Doradca Biznesowy

Jeżeli chcesz się rozwijać i
Czujesz w sobie duszę handlowca. Lubisz pracę z ludźmi. Szukasz pracy łączącej satysfakcję zawodową z wysokimi zarobkami. Potrafisz budować długofalowe relacje z klientami. Jesteś osobą energiczną i otwartą. Dołącz do nas.
Główne zadania:
• aktywne pozyskiwanie klientów
• budowanie długofalowej relacji z klientem
• negocjacje oraz sprzedaż produktów i usług
• analiza, doradztwo oraz optymalizacja portfela klienta
• prowadzanie spotkań z Klientami
• realizacja powierzonych planów sprzedażowych

Wymagania:
• silna motywacja do pracy
• umiejętność prowadzenia biznesowych rozmów telefonicznych
• wysoka kultura osobista
• samodzielność, odpowiedzialność i terminowość, nastawienie na realizację celów
• zdolności negocjacyjne i analityczne
• doskonała organizacja własnej pracy
• doświadczenie w kontaktach z klientem, niekoniecznie w branży finansowej
• prawo jazdy kat. B będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:
•pracę w młodym zespole w dynamicznie rozwijającej się firmie
•pełen pakiet szkoleń
•dużą swobodę w pracy zawodowej
•atrakcyjny system rozwoju zawodowego
•wsparcie merytoryczne naszych specjalistów
•nieograniczoną możliwość zarobków
•wynagrodzenie dwu składnikowe ( podstawa plus prowizje)

Dołącz do nas i zmień zarobki na wyższe !

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV wraz z klauzulą: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)"

Zastrzegamy sobie prawo kontaktu tylko z wybranymi kandydatami.

Prezentacja firmy

Stabilna firma finansowa, specjalizująca się w obsłudze mikro i m... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
07/06/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
3
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Wynagrodzenie
1 750PLN - 15 000PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Doradztwo / Konsulting