Regionalnego Przedstawiciela Handlowego na region Sandomierz, Kielce, Lublin

Adecco Poland Sp. z o.o.

Kielce, Sandomierz, Lublin, świętokrzyskie

Adecco Poland Sp. z o.o. Adecco Poland Sp. z o.o.
Adecco Poland Sp. z o.o. należy do międzynarodowej korporacji The Adecco Group - światowego lidera wśród firm doradztwa personalnego, który posiada 5100 placówek w ponad 60 krajach. W Polsce działamy od 1994 roku. Swoją wiedzą i doświadczeniem służymy w ponad 50 lokalizacjach na terenie kraju. W 2018 roku pracę dzięki Adecco Poland znalazło blisko 52 000 osób. Adecco Poland Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 364.
Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy:

Miejsce pracy: Kielce, Sandomierz, Lublin

Aktualnie dla naszego Klienta firmy z branży oświetleniowej poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Nr ref: PRH/KLC/10

Główne obowiązki na stanowisku:

• realizowanie planów sprzedażowych

• poznanie obecnych klientów, pozyskiwanie nowych klientów, nawiązywanie stałej współpracy

• utrzymywanie pozytywnych relacji biznesowych z klientami

• współpracowanie z biurami projektowymi i architektami wnętrz

• raportowanie wyników

• samodzielnie prowadzonych zadań na powierzonym regionie

• merchandising

Wymagania:

• min. 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku (priorytetem będą osoby z branży budowlanej i oświetleniowej)

• wykształcenie minimum średnie,

• umiejętności sprzedażowe i negocjacyjne,

• długoletnia praktyka w swobodnym poruszaniu się samochodem na rozległym obszarze,

• dobra obsługa komputera ,

• predyspozycje osobowościowe: samodzielność, wysokie zaangażowanie, celów, konsekwencja i zdecydowanie, orientacja na realizowanie celów, umiejętność pracy pod presją, wysoka kultura osobista.

Oferujemy:

• wynagrodzenie stałe + prowizja 1,4% brutto obrotu

• możliwość awansu po trzech miesiącach, w których realizuje się plan sprzedażowy

• narzędzia służbowe (samochód, telefon, komputer)

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.