Regionalnego Kierownika Sprzedaży

Armatura Kraków S.A.

zachodniopomorskie, lubuskie, lubuskie

Grupa Armatura jest wiodącym producentem w branży sanitarnej i grzewczej w Polsce. Spółki tworzące Grupę Armatura specjalizują się w produkcji baterii łazienkowych i kuchennych, aluminiowych grzejników centralnego ogrzewania, szerokiej gamy zaworów oraz ceramiki sanitarnej. Aktualnie poszukujemy:

Miejsce pracy: zachodniopomorskie, lubuskie

Zadania na stanowisku:

  • Prowadzenie sprzedaży produktów z oferty Grupy Armatura
  • Aktywne tworzenie pozytywnego wizerunku firmy
  • Pozyskiwanie oraz szkolenie nowych Klientów
  • Współpraca z projektantami i instalatorami z branży sanitarnej i grzewczej
  • Doradztwo techniczne z oferowanych rozwiązań
  • Analiza rynku pod względem produktowym i sprzedażowym,

Wymagania:

  • Wykształcenie minimum średnie,
  • Miejsce zamieszkania woj. Lubuskie/ woj. Zachodniopomorskie
  • Mile widziane minimum 3 letnie doświadczenia w pracy z klientami w branży sanitarnej i grzewczej,
  • Umiejętności nawiązywania kontaktów,
  • Posiadanie prawa jazdy kategorii B,
  • Operatywność i dobra organizacja pracy,
  • Znajomość obsługi pakietu MS Office,
  • Dodatkowym atutem będzie staż pracy i znajomość specyfiki pracy z sieciami DIY,
  • Mile widziane doświadczone prowadzenie sprzedaży na rynku inwestycyjnym,

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Motywacyjny system wynagradzania
  • Samochód służbowy, telefon komórkowy, szkolenia zawodowe.
  • Dużą samodzielność w działaniu
  • Miłą i przyjazną atmosferę pracy
  • Możliwości rozwoju zawodowego
  • Atrakcyjny pakiet benefitów (m.in. MultiSport, pakiety medyczne)