Opis stanowiska pracy

Zakres obowiązków:

  • Aktywne poszukiwanie i pozyskiwanie nowych Klientów
  • Realizacja celów sprzedażowych – na terenie województw: wielkopolskiego, zachodniopomorskiego i dolnośląskiego
  • Opieka oraz utrzymywanie relacji z dystrybutorami na powierzonym terenie
  • Aktywna współpraca z projektantami oraz firmami wykonawczymi
  • Negocjowanie warunków handlowych
  • Monitorowanie inwestycji

Wymagania:

  • Minimum 3-letnie doświadczenie handlowe w branży instalacyjnej
  • Wykształcenie minimum średnie, preferowane techniczne
  • Umiejętność negocjacji, perswazji oraz własnej inicjatywy
  • Samodzielność w działaniu, bardzo dobra organizacja pracy, orientacja na cel
  • Komunikatywność i kultura osobista
  • Gotowości do pracy w terenie
  • Znajomość MS Office
  • Umiejętności prowadzenia samochodu /Prawo jazdy kat. B/

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie (podstawa + premia od wyników)
  • Pracę w firmie o kilkudziesięcioletniej tradycji
  • Możliwość rozwoju
  • Szkolenia w kraju i zagranicą
  • Pełne wyposażenie techniczne niezbędne do pracy w terenie – samochód, telefon, laptop

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV klikając w przycisk aplikowania.

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Talent Code z siedzibą w Warszawie zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662)”.

Prezentacja firmy

Talent Code - Agencja Doradztwa Personalnego

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
24/03/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Account Management, Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi, Praca Obsługa klienta, Praca Doradztwo / Konsulting, Praca Inne