Regional Category Manager (m/f)

Michael Page

Zabierzów, zagranica

Michael Page Michael Page

W związku z naturalnym wzrostem organizacji poszukujemy obecnie Kandydatów do roli Regional Purchasing Managera, który poprowadzi Kategorię na rynku europejskim.

Informacje o kliencie

Naszym Klientem jest światowy lider w branży fotowoltaicznej, który w Polsce posiada swój zakład produkcyjny od blisko 10ciu lat. Grupa nieustannie poszukuje nowych rozwiązań, żeby odpowiedzieć na potrzeby rozwijających się potrzeb konsumenckich. Połączenie zagranicznego kapitału i lokalnej kadry eksperckiej pozwoliło na wypracowanie silnej pozycji na rynku oraz stabilne pozycjonowanie wśród firm z obszaru energii odnawialnej.

Opis stanowiska

  • Dostosowanie strategii globalnej do warunków w regionie oraz koordynacja jej implementacji.
  • Standaryzacja bieżących procesów zakupowych i tworzenie nowych procesów zakupowych oraz narzędzi do ich realizacji.
  • Odpowiednie komunikowanie celów i inicjatyw Grupy swojemu zespołowi.
  • Określanie i odpowiedzialność za realizację rocznego budżetu.
  • Zarządzanie zespołem ok. 8-osobowym, co się wiąże:

a) Z wyznaczaniem celów biznesowych i indywidualnych,

b) Z definiowaniem ilości i zakresu obowiązków w porozumieniu z przełożonym funkcjonalnym,

c) Rozwojem pracowników oraz identyfikowaniem potrzeb szkoleniowych zespołu,

d) Z motywowaniem członków zespołu.

  • Raportowanie lokalnie do Dyrektora Zarządzającego oraz globalnie do Dyrektora Zakupów na region EMEA.
  • Współpraca z Działem Zakupów Operacyjnych, Logistyką, Jakością, R&D.

Profil kandydata

  • Ukończone wykształcenie wyższe, preferowane kierunki to studia ekonomiczne lub techniczne.
  • Doświadczenie w prowadzeniu zespołu (funkcjonalnego bądź projektowego).
  • Dobra znajomość pracy w środowisku firmy produkcyjnej.
  • Udokumentowane osiągnięcia w obszarze zakupów w ramach jednostki produkcyjnej lub kilku kategorii zakupowych.
  • Rozwinięte umiejętności miękkie, takie jak: organizacja pracy zespołu, podejmowanie i wspieranie inicjatyw, komunikacja interpersonalna, motywowanie zespołu.
  • Umiejętność samodzielnej organizacji pracy oraz nadawania priorytetów.
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego, mile widziana znajomość języka niemieckiego.
  • Gotowość do podróży służbowych, ok. 20% rocznego czasu pracy.

Oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie i zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.
  • Bogaty pakiet benefitów.
  • Możliwość rozwoju w międzynarodowych strukturach firmy.
  • Rozwój zawodowy w profesjonalnym i stabilnym środowisku pracy.
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Zabierzów
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page