REFERENT DS. TECHNICZNYCH

ERBUD SA

Janikowo, kujawsko-pomorskie

ERBUD SA

Od: ERBUD SA
Miejsce pracy: Janikowo

ERBUD INDUSTRY CENTRUM

Dynamicznie rozwijająca się Firma świadcząca usługi serwisowo - remontowe dla energetyki i przemysłu, należąca do Grupy Erbud Industry, poszukuje rzetelnych osób chcących zdobywać doświadczenie zawodowe na stanowisko:

(praktyki / staż)

Opis stanowiska:

Wsparcie zespołu realizującego usługę serwisu i utrzymania ruchu dla przemysłu chemicznego w:

  • koordynacji bieżących spraw administracyjnych
  • przygotowaniu zestawień, raportów wymaganych przez przełożonego
  • tworzeniu, aktualizowaniu harmonogramów prac
  • rozwiązywaniu bieżących problemów technicznych
  • opracowywaniu kosztorysów i ofert na zlecenia w branży usług serwisowych i utrzymania ruchu w przemyśle i energetyce

Oferujemy:

  • Współpracę w ramach umowy zlecenie / umowy o praktyki
  • Możliwość zdobycia cennego doświadczenia pod okiem Kierownika projektu
  • Współpracę z zespołem doświadczonych specjalistów otwartych na dzielenie się wiedzą
  • Możliwość zapoznania się z obiektami przemysłowymi

Wymagania:

  • Mile widziani studenci III, IV, V roku kierunków takich jak mechanika i budowa maszyn, energetyka, elektryka lub pokrewne
  • Samodzielność i dobra organizacja pracy własnej
  • Odpowiedzialność i zaangażowanie
  • Komunikatywność
  • Biegła obsługa komputera (MS Word, Excel)