Referent Ds. Rozliczeń

Erbud S.A.

Wrocław, dolnośląskie

Erbud S.A.

ERBUD S.A. to jedna z czołowych grup budowlanych w Polsce, realizująca wymagające projekty budowlane w segmencie komercyjnym, infrastruktury publicznej, inżynieryjno-drogowym, energetycznym i mieszkaniowym. Grupa, od ponad 25 lat działa na rynku polskim oraz na rynkach innych krajów Unii Europejskiej.

W chwili obecnej, w związku z realizowaną budową, poszukujemy proaktywnych i zorientowanych na cel Kandydatów na stanowisko:

Od: Erbud S.A.
Miejsce pracy: Wrocław

W chwili obecnej, do naszego Oddziału we Wrocławiu, poszukujemy proaktywnych i zorientowanych na cel Kandydatów na stanowisko: Referent Ds. Rozliczeń

Zakres obowiązków:

  • Weryfikacja kosztów budów (w tym raporty kasowe, delegacje itp.) z tabelą realizacji budżetu, umową/zleceniem
  • Weryfikacja poprawności/zgodności Faktur Vat (pozostałych dokumentów) z podstawowymi zasadami rachunkowości
  • Rejestr VAT
  • Wystawianie i rozliczanie FV jako sprzedaż inna; Wystawianie i rozliczanie not księgowych
  • Wystawianie i rozliczanie potrąceń pracowniczych zw. z najmem aut, pakietem medycznym itp.
  • Współudział w przepływie dok. finansowo-księgowych w tym: skonta, proformy, ewentualne przyspieszenia płatności
  • Rozliczanie kaucji gwarancyjnej podwykonawców
  • Weryfikacja porozumień końcowych podwykonawców/dostawców
  • Udzielanie informacji o planowanych, zrealizowanych płatnościach
  • Współpraca z windykacją zewn. w ramach zaległych należności w tym raportowanie na platformie SharePoint (wsparcie na początku KS)

Oczekiwania:

  • Wykształcenie min. średnie, preferowane z zakresu administracji, rachunkowości lub pokrewne (mile widziane także osoby posiadające status osoby uczącej się)
  • Mile widziane doświadczenie na stanowiskach administracyjnych lub księgowych
  • Umiejętność pracy z dokumentami księgowymi
  • Bardzo dobra znajomość programów MS Office (Word, Excel)
  • Mile widziana znajomość procedur ISO
  • Bardzo dobra organizacja pracy własnej
  • Bardzo dobre umiejętności interpersonalne
  • Umiejętność pracy w stresie i pod presją czasu

Oferujemy:

  • Możliwość zdobycia doświadczenia w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • Niezbędne narzędzia pracy
  • Możliwość rozwoju zawodowego