Referent ds. rozliczeń produkcji

ManpowerGroup Sp. z o.o.

Niepołomice, małopolskie

Miejsce pracy: Niepołomice

Opis stanowiska:

- rozliczanie materiałów i surowców zużytych w procesie produkcji,

- zamawianie surowców i opakowań zgodnie ze strukturą,

- kontrola wystawionych dokumentów produkcji

- monitorowanie stanów magazynów produkcyjnych,

- bieżące rozliczanie raportów produkcyjnych,

Wymagania:

- aktualne badania sanepid

- wykształcenie średnie,

- biegła obsługa komputera i pakietu Office,

- samodzielność i dobra organizacja pracy,

- doświadczenie na podobnym stanowisku - mile widziane.

- gotowość do pracy na 2 zmiany: 14:00-22:00 oraz 22:00-6:00

Oferujemy:

- zatrudnienie od zaraz w oparciu o umowę o pracę tymczasową,

- możliwość związania się z firmą na stałe,

- możliwość zdobycia cennego doświadczenia,

- pracę w strefie ekonomicznej w Niepołomicach,

- atrakcyjne wynagrodzenie,

- możliwość wyrobienia karty MultiSport.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials