Referent ds. personalnych

ALBAU Sp. z o.o.

Oświęcim, małopolskie

Opis stanowiska pracy

Objęcie w/w stanowiska da możliwość zdobycia lub poszerzenia doświadczenia w zakresie kadr, administracji i pracy biurowej z wykorzystaniem aktualnych rozwiązań programowych i sprzętowych. Osoba zatrudniona będzie uzupełniała swoją wiedzą również poprzez udział w szkoleniach.

Zakres obowiązków obejmuje m.in.:

. obsługa zagadnień kadrowo- pracowniczych

. administrowanie i kompleksowe prace biurowe

Wymagania

Preferowany profil kandydatki/ kandydata to osoby zarówno z doświadczeniem na ww. stanowisku jak i bez doświadczenia. Najważniejsze cechy i umiejętności osoby zatrudnianej to:

. zadaniowe podejście do realizacji zadań

. bardzo dobra organizacja własnej pracy

. samodzielność, wysokie zaangażowanie

. biegła obsługa komputera

Mile widziane:

. doświadczenie na podobnym stanowisku pracy

. znajomość zagadnień kadrowych

. referencje

Prezentacja firmy

ALBAU Sp. z o.o. z siedzibą w Oświęcimiu jest polskim przedsiębiorstwem,... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
11/07/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Czas trwania umowy
do uzgodnienia
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Administracja biurowa, Praca Biuro / Dokumentacja, Praca HR / Kadry / Rekrutacja