Referent ds. personalnych_bezpłatna praktyka

Sanpro Job Service Sp. z o.o.

Wrocław, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

Grupa Impel jest największą w Polsce grupą firm usługowych. Posiada 20-letnie doświadczenie we współpracy z wymagającymi Klientami, których obsługuje w całym kraju poprzez sieć oddziałów. Oferuje największą na rynku polskim liczbę usług dla biznesu.

Aktualnie oferujemy Państwu odbycie jedno- , dwu – lub trzymiesięcznych, bezpłatnych praktyk w Dziale zajmującym się prowadzeniem oraz zarządzaniem polityką personalną na stanowisku :

Referenta ds. personalnych

Miejsce odbywania praktyk : Wrocław

Oferujemy:

- udział w projektach rekrutacyjnych w ramach Grupy Impel :

• organizacja spotkań rekrutacyjnych,

• umawianie kandydatów na rozmowy rekrutacyjne,

• wstępna selekcja napływających aplikacji,

• prowadzenie wywiadu telefonicznego z kandydatami,

• prowadzenie rozmów rekrutacyjnych na stanowiska biurowe niższego szczebla,

- zapoznanie się z metodologią systemu ocen okresowych – uczestniczenie w procesie,

- zapoznanie się zasadami organizacji szkoleń - wsparcie procesów organizacji szkoleń wewnętrznych oraz zewnętrznych dla pracowników firmy,

- możliwość zdobycia doświadczenia w pracy biurowej, ze szczególnym wskazaniem na Dział HR,

- możliwość sprawdzenia swoich sił i umiejętności w realiach rynkowych,

- ciekawą pracę w młodym, dynamicznym zespole.

Wymagania

- kreatywność oraz otwartość na nowe wyzwania i ludzi,

- chęć do pogłębiania wiedzy oraz umiejętności praktycznych,

- rzetelność oraz wytrwałość w wykonywaniu powierzonych zadań, zaangażowanie,

- wysoka kultura osobista, komunikatywność,

- dobra znajomość pakietu MS Office, szczególnie MS Excel, Power Point,

- dyspozycyjność: poniedziałek – piątek, 08.00 – 16.00.

Prezentacja firmy

Impel HR Service Sp. z o.o. działa na rynku polskim w ramach Grup... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
19/07/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Praktyki
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Tylko praktyki
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca HR / Kadry / Rekrutacja