Referent ds. likwidacji szkód

Reso Europa Service Sp. z o.o.

Suwałki, podlaskie

Opis stanowiska pracy

Zakres obowiązków:

  • Zapewnienie sprawnej i terminowej likwidacji szkód;
  • Samodzielne prowadzenie procesu likwidacji szkody;
  • Ustalenie zakresu odpowiedzialności, analiza zgromadzonych informacji w szkodzie;
  • Ocena zasadności roszczeń odszkodowawczych;
  • Przygotowywanie stanowiska końcowego w sprawie wypłaty lub odmowy;
  • Akceptacja wypłat odszkodowań zgodnie z zakresem pełnomocnictwa;
  • Znajomość procedur i ustaw z zakresu ubezpieczeń i odszkodowań;
  • Obsługa klienta w procesie merytorycznej likwidacji szkód.

Wymagania:

  • CV wraz ze zdjęciem;
  • Preferowane osoby legitymujące się wyższym wykształceniem;
  • Umiejętność szybkiego podejmowania decyzji;
  • Silna motywacja do pracy, uczciwość i odpowiedzialność;
  • Umiejętność analitycznego myślenia;
  • Umiejętność pracy w zespole;
  • Mile widziane doświadczenie na stanowisku związanym z merytoryczną likwidacją szkód.

Oferujemy:

  • Pracę w stabilnej organizacji o ugruntowanej pozycji rynkowej;
  • Ciekawą pracę, możliwość podnoszenia kwalifikacji, perspektywę rozwoju;
  • Warunki zatrudnienia odpowiadające posiadanym umiejętnościom.

Prezentacja firmy

www

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
17/04/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Ubezpieczenia, Praca Obsługa klienta, Praca Finanse, Praca Prawo / Prokuratura, Praca Administracja biurowa