referent ds. likwidacji szkód komunikacyjnych

Biuro Karier Politechniki Koszalińskiej

75-453 Koszalin, zachodniopomorskie

Opis stanowiska pracy

Towarzystwo Ubezpieczeń Wzajemnych TUW - ubezpieczenia majątkowe, rolne, komunikacyjne. Obecnie firma poszukuje osoby na stanowisko: referent ds. likwidacji szkód komunikacyjnych

Obowiązki:
-obsługa systemu elektronicznej likwidacji szkód,
-kosztorysowanie w programach Eurotax, Audatex, Infoekspert,
-merytoryczna likwidacja szkód.

Firma oferuje:
-praca w stałych godzinach od poniedziałku do piątku 8.00-16.00,
-umowa o pracę,
-świadczenia socjalne,
-możliwość awansu,
-wynagrodzenie 2200 zł brutto.

Wymagania

-koniecznie znajomość budowy pojazdów samochodowych,
-kandydat powinien być po szkole o profilu samochodowym,
-mechanika i budowa pojazdów samochodowych,
-prawo jazdy kat. B,
-bardzo dobra znajomość obsługi komputera.

Prezentacja firmy

Biuro Karier prowadzone jest przez Politechnikę Koszalińską przy współpr... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
05/06/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Ubezpieczenia