Referent ds. kadr i płac - bezpłatna praktyka

Sanpro Job Service Sp. z o.o.

Wrocław, 50-304, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

Grupa Kapitałowa Impel jest największą w Polsce grupą firm usługowych.

Posiada ponad 20 - letnie doświadczenie we współpracy z wymagającymi Klientami, których obsługuje w całym kraju poprzez sieć oddziałów.

Oferuje największą na rynku polskim liczbę usług dla biznesu.

Aktualnie we Wrocławiu oferujemy Państwu odbycie bezpłatnych praktyk - w spółce Impel Business Solutions w Dziale zajmującym się prowadzeniem polityki kadrowo – płacowej Grupy Kapitałowej Impel oraz spółek powiązanych - na stanowisku:

Referent ds. kadr i płac

Zakres czynności podczas praktyki :

• nabycie podstawowej wiedzy z obszaru aktualnych zapisów Kodeksu Pracy oraz nabycie umiejętności ich odpowiedniego interpretowania

• zdobycie praktycznego doświadczenia z zakresu archiwizacji dokumentacji kadrowo – płacowej funkcjonującej w dużej, ogólnokrajowej firmie (segregowanie i porządkowanie dokumentów, sprawdzanie zgodności dokumentów ze specyfikacją

• zapoznanie z rolą archiwum zewnętrznego, w tym : procedury i zasady związane z wysyłką dokumentacji, rodzaje specyfikacji dokumentów, itp.

• zapoznanie z zapisami Ustawy o Ochronie Danych Osobowych

• zapoznanie ze wzorami dokumentów kadrowo – płacowych (np. wzór umowy o pracę, wzór umowy zlecenia)

• zdobycie wiedzy o tym, co powinna obligatoryjnie zawierać teczka osobowa (akta osobowe) pracownika każdej firmy

• zapoznanie z rolą Pionu Kadrowo - Płacowego w spółce, jego zadaniami i obowiązkami oraz jego miejscem w strukturze całej organizacji

Oferujemy :

• odbycie praktyki w dynamicznym zespole kadrowo - płacowym

• praktyczne zapoznanie się z procesami oraz transakcjami z obszaru tzw. twardego HR

• praktyczne zapoznanie się z procesem obiegu dokumentacji kadrowo – płacowej w spółce (jesteśmy spółką z obszaru BPO/SSC) należącej do Grupy Kapitałowej

• poznanie funkcjonowania dużej firmy od wewnątrz – Grupa Kapitałowa IMPEL jest jednym z największym pracodawców w Polsce

• opiekę specjalistów – profesjonalistów, biegłych w zakresie codziennego prowadzenia spraw pracowniczych

Wymagania :

• mile widziana dyspozycyjność: poniedziałek – piątek w godz. 8.00 – 16.00, ewentualnie możliwość układania indywidualnych grafików

• zaangażowanie

• chęć do ciągłej nauki i poszerzania kompetencji

• skrupulatność, dokładność oraz systematyczność

• dobra umiejętność obsługi komputera (szczególnie Excel)

• mile widziana podstawowa znajomość problematyki z zakresu kadrowo - płacowego

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Prosimy o zamieszczanie klauzuli : „ Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z 29.08.1997 o ochronie danych osobowych, t .j. Dz. U. 2014r. nr 1182 z późn. zm.).”

Prezentacja firmy

Impel HR Service Sp. z o.o. działa na rynku polskim w ramach Grup... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
19/07/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Praktyki
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Tylko praktyki
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca HR / Kadry / Rekrutacja