Referent ds. gospodarki magazynowej

Scanmed S.A.

Blachownia, śląskie

Miejsce pracy: Blachownia

Polska Grupa Medyczna wchodząca w skład Grupy Scanmed - jeden z największych dostawców usług medycznych w Polsce, poszukuje osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Blachownia/śląskie

Opis stanowiska:

- przyjmowanie i wydawanie sprzętu medycznego, jednorazowego,

- obsługa programu magazynowego.

Wymagania:

- wykształcenie średnie,

- minimum 1 rok pracy na stanowisku magazyniera,

- znajomość efektywnej gospodarki magazynowej,

- dobra znajomość obsługi komputera,

- umiejętność pracy w zespole,

- dobra organizacja pracy własnej.

Oferujemy:

- pracę w firmie z ugruntowaną pozycją na rynku,

- pakiet szkoleń wprowadzających,

- praca w zespole dynamicznych, otwartych i życzliwych ludzi,

- możliwość rozwoju kompetencji zawodowych i osobistych,

- wysoki komfort pracy,

- stabilne warunki zatrudnienia,

- wewnętrzny system szkoleń,

- praca na pełny etat w oparciu o umowę o prace.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie aplikacji przy pomocy przycisku Aplikuj.