Opis stanowiska pracy

Międzynarodowy Port Lotniczy im. Jana Pawła II Kraków-Balice Sp. z o.o.

zatrudni

Referenta ds. gastronomicznych

(nr ref. 2015/08/PH)

Wymagania:

- wykształcenie średnie zawodowe (gastronomiczne);

- doświadczenie zawodowe w gastronomii;

- biegła znajomość języka polskiego;

- dobra znajomość języka angielskiego;

- bardzo dobra organizacja pracy;

- komunikatywność;

- umiejętność pracy pod presją czasu;

- umiejętność pracy w zespole;

- dyspozycyjność (praca zmianowa);

- wysoka kultura osobista;

- dobra znajomość MS Office;

- aktualne badanie do celów sanitarno-epidemiologicznych;

- prawo jazdy kat. B.

Obowiązki:

- obsługa klientów korzystających z salonów Business Lounge;

- racjonalne rozmieszczenie i estetyczna ekspozycja artykułów spożywczych;

- dbałość o czystość urządzeń gastronomicznych, naczyń, stolików;

- analiza spożycia oraz sporządzanie codziennych zapotrzebowani na artykuły spożywcze;

- przestrzeganie zasad HACCP,BHP, PPOŻ.

Wymagane dokumenty i oświadczenia:

- życiorys i list motywacyjny;

- oświadczenie kandydata o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych do celów rekrutacji;

- kopie dokumentów potwierdzających wykształcenie i uprawnienia zawodowe.

Oferujemy:

Bardzo dobre warunki pracy w dużej, najszybciej rozwijającej się na krajowym rynku usług lotniczych Spółce, pracę w dynamicznym zespole oraz możliwość rozwoju zawodowego.

CV wraz z listem motywacyjnym i klauzulą: ”Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych Dz. U. Nr 133, poz. 883” należy nadsyłać w terminie do 18.11.2015 r.

Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi na wybrane oferty

Prezentacja firmy

Międzynarodowy Port Lotniczy im. Jana Pawła II Kraków-Balice Sp. ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
24/01/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Inne, Praca Catering / Gastronomia, Praca Obsługa klienta, Praca Sprzedaż / Handel / Praca w sklepie