Referent ds. Administracyjnych

Kruk S.A

Wrocław, dolnośląskie

Kruk S.A

Miejsce pracy: Wrocław

ZADANIA:

  • Prowadzenie projektów związanych z pozyskiwaniem nowych powierzchni biurowych zgodnie z potrzebami GK Kruk w kraju i za granicą
  • Bieżący i bezpośredni kontakt z agencjami nieruchomości , kontrahentami i dostawcami usługw kraju i za granicą
  • Wsparcie administracji spółek zagranicznych w procesie adaptacji i rozwoju powierzchni biurowych
  • Wsparcie klienta wewnętrznego w zakresie poszukiwania mieszkań służbowych dla pracowników GK Kruk, w kraju i za granicą
  • Rozliczenie, weryfikacja i analiza faktur
  • Merytoryczna analiza umów zawieranych z kontrahentami
  • Sporządzanie cyklicznych raportów, prognoz i prezentacja wyników

OCZEKUJEMY:

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Wykształcenia wyższego (profil techniczny, zarządzanie nieruchomościami, logistyka)
  • Biegłej znajomości języka angielskiego
  • Gotowość do wyjazdów zagranicznych
  • Posiadania czynnego prawa jazdy kat. B
  • Umiejętności pracy pod presją czasu i realizowania kilku projektów jednocześnie
  • Bardzo dobrej organizacji pracy, sumienności i poczucia odpowiedzialności
  • Biegłości w posługiwaniu się standardowymi aplikacjami MS Office

OFERUJEMY:

  • Atrakcyjną pracę pełną wyzwań i nowych projektów, w tym międzynarodowych
  • Stabilne warunki zatrudnienia - umowa o pracę
  • Atrakcyjny pakiet socjalnyY:
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.