Opis stanowiska pracy

Jesteśmy zakładem produkcyjnym specjalizującym się w produkcji dań obiadowych, dań express oraz konserw rybnych. Wytwarzamy też wyroby przetwarzane termicznie, schłodzone i bez konserwantów – produkujemy prawie 300 różnych artykułów.Wchodzimy w skład Grupy Kapitałowej GRAAL, która jest liderem branży przetwórstwa ryb w Polsce. Jeśli lubisz wyzwania, chcesz się wykazać posiadanymi umiejętnościami złóż aplikację na stanowisko

Referent ds. administracji personalnej

Miejsce pracy: Zduny 40 A, 83-115 Swarożyn

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:

  • Ewidencję czasu pracy i zatrudnienia
  • Współpracę z Agencjami Tymczasowymi
  • Kontrolowanie i analizowanie zatrudnienia pracowników tymczasowych
  • Sporządzanie raportów dotyczących zatrudnienia
  • Nadzór nad wydawaniem odzieży roboczej
  • Reprezentowanie firmy na Targach Pracy itp.

Wymagania:

  • Umiejętności komunikacyjne
  • Zdolności organizacyjne
  • Odpowiedzialność
  • Sumienność w wykonywaniu obowiązków
  • prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • pracę w zgranym zespole
  • dobrą i przyjazną atmosferę pracy,
  • pakiet świadczeń socjalnych.

Proszę o dopisanie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, zawartych w mojej ofercie pracy w celach rekrutacyjnych zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997r. "O ochronie danych osobowych", Dz. U. Nr 133, poz. 883.”

Prezentacja firmy

Kooperol Sp. z o.o.

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
28/12/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Administracja biurowa, Praca Administracja / Sekretariat, Praca HR / Kadry / Rekrutacja