Opis stanowiska pracy

Podstawowe zadania i obowiązki na oferowanym stanowisku:

- prowadzenie pełnej dokumentacji pracowniczej sporządzanie dokumentów związanych z nawiązanie stosunku pracy
- sporządzanie dokumentów zgłoszeniowych oraz deklaracji ZUS
- elektroniczny przekaz dokumentów do ZUS
- sporządzanie list płac,
- wprowadzanie do systemu bankowego przelewów pracowniczych
- sporządzanie deklaracji podatkowych PIT
- sporządzanie deklaracji PFRON,
- sporządzanie dokumentów związanych z rozwiązaniem stosunku pracy
- rozliczanie umów cywilno-prawnych: umów zleceń i o dzieło
- obsługa kontroli podatkowych, ZUS I PIP
- kontakt z klientami biura (telefoniczny;e-mailowy;skayp)
- obsługa w j. angielskim

Wymagania

obsługa komputera; obsługa pakietu firmy office; umiejętność zmiany planu pracy ; znajomość podstawowych przepisów związanych z kadrami i płacami; znajomość programu kadrowo płacowego R2płatnik;znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym w piśmie i mowie; komunikatywność

Prezentacja firmy

Posiadamy wieloletnie doświadczenie zawodowe w zakresie świadczen... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
10/09/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Czas trwania umowy
3 miesiace
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Wynagrodzenie
1 850PLN - 2 800PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
TAK
Branża / kategoria:
Praca HR / Kadry / Rekrutacja