Referent d/s sprzedaży

HERBUD Sp. z o.o

Opole, opolskie

Opis stanowiska pracy

Poszukujemy osoby na stanowisko referent ds. sprzedaży.
Do obowiązków osoby zatrudnionej na stanowisku referent ds. sprzedaży będzie należało:
-prowadzenie dokumentacji zakupowo-sprzedażowo-magazynowej
-prace administracyjne
-obsługa klienta
-logistyka.
Proponujemy pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie sieciowej z branży izolacji technicznych.
Oferujemy pracę w przyjaznej atmosferze, uczciwe warunki pracy oraz możliwość rozwoju i awansu

Wymagania

Znajomość obsługi komputera oraz urządzeń biurowych.

Kandydat/ka powinna posiadać takie cechy jak:
-zaangażowanie
-samodzielność
-odpowiedzialność
-sumienność i dokładność
-umiejętność pracy w zespole
-umiejętność pracy pod presją czasu
-uczciwość.

Rozpatrywane będą tylko i wyłącznie odpowiedzi złożone za pośrednictwem portalu www.infopraca.pl

Prezentacja firmy

Renomowany dystrybutor materiałów termoizolacyjnych dla chłodnict... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
25/05/2013
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa na zastępstwo
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie