Opis stanowiska pracy

Agencja wydawniczo-reklamowa z siedzibą w Tychach (praca na miejscu w biurze) poszukuje redaktora/wydawcę/dziennikarza do stałej współpracy przy korporacyjnych projektach wydawniczych – drukowanych oraz elektronicznych. Wymagana łatwość pisania, otwarty i kreatywny umysł, wysoka kultura osobista oraz umiejętność pracy pod presją czasu. Mile widziana znajomość języka angielskiego lub niemieckiego oraz podstawowa znajomość zagadnień związanych z komunikacją w social mediach.

Prezentacja firmy

Realizujemy publikacje drukowane i elektroniczne: magazyny, rapor... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
05/09/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa o dzieło
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Wynagrodzenie
2 000PLN - 3 000PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Tłumaczenia / Wydawnictwa / Redakcja