Redaktor / Wydawca (kod: EDITOR)

Swan Payments sp z o.o.

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Zakres odpowiedzialności:

  • Przygotowanie atrakcyjnych treści dla portalu we współpracy ze specjalistami
  • Uczestnictwo w redagowaniu Raportów oraz przygotowaniu Webinariów
  • Współpraca z konsultantami branżowymi
  • Uczestnictwo w wystawach i konferencjach branżowych, przygotowanie reportaży i wywiadów
  • Zarządzanie treścią i moderowanie dyskusji na kontach w serwisach społecznościowych

Wymagania:

  • Sprawne posługiwanie się językiem angielskim w mowie i piśmie, „lekkie pióro” w stylu dziennikarskim
  • Łatwość przejrzystego prezentowania zagadnień łączących nowoczesną technikę, biznes, prawodawstw oraz marketing konsumencki
  • Gotowość do podróży w regionie Europy Środkowej i Wschodniej
  • Otwartość na uczenie się nowych zagadnień
  • Umiejętności pracy w zespole
  • Kreatywność

Profil kandydata:

  • Redaktor powinien posiadać doświadczenie w pisaniu po angielsku (proszę wskazać referencje do materiałów opublikowanych w Internecie lub źródłach drukowanych)
  • Wydawca powinien posiadać min 6 miesięczne doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Mile widziana znajomość branży Płatności Bezgotówkowych oraz technologii w bankowości, FinTech, sieciach handlowych, sieciach automatów sprzedających, e-/m-commerce
  • Zapraszamy do współpracy także studentów rozpoczynających karierę zawodową

Miejsce pracy:

  • Biuro Swan McAdemy w Warszawie
  • Możliwość pracy zdalnej do 50% czasu

Forma zatrudnienia:

  • Cały etat na umowę o pracę lub kontrakt

Co oferujemy:

  • Pracę pełną wyzwań w ciekawej dynamicznie rozwijającej się branży
  • Dostęp do unikalnej wiedzy branżowej oraz możliwości nawiązania wielu kontaktów
  • Możliwość rozwijania kompetencji zawodowych

Spółka prowadzi portal internetowy www.Swan-McAdemy.com

Prezentacja firmy

Swan Payments Sp. z o.o.

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
16/10/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Tłumaczenia / Wydawnictwa / Redakcja