Redaktor w portalu parentingowym

E-Manufactura Sp. z o.o.

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Jeśli obejmiesz to stanowisko, do Twoich obowiązków należeć będzie prowadzenie portalu w zakresie:

  • współpraca z twórcami artykułów, w tym pozyskiwanie nowych autorów, proponowanie cykli tematycznych,
  • tworzenie artykułów o tematyce parentingowej, ze szczególnym uwzględnieniem nurtu eko- rodzicielstwa,
  • umieszczanie treści na portalu,
  • dystrybucja treści w mediach społecznościowych,
  • prowadzenie konkursów dla czytelników portalu,
  • aktywne promowanie portalu, w tym udział w wydarzeniach branżowych,
  • aktywne pozyskiwanie partnerów do współpracy.

Wymagania

  • proaktywność, pomysłowość, zaangażowanie i odpowiedzialność,
  • lekkie pióro, swobodne i poprawne posługiwanie się językiem polskim,
  • praktyczna znajomość zasad tworzenia treści do internetu,
  • bardzo dobra orientacja w bieżących trendach związanych z wychowaniem dzieci, ze szczególnym uwzględnieniem eko- rodzicielstwa,
  • znajomość branży, w tym zagranicznych serwisów i blogów parentingowych,
  • wykształcenie minimum licencjackie - preferowane kierunki: dziennikarstwo, polonistyka, socjologia,
  • znajomość języka angielskiego, minimum w stopniu zapewniającym bardzo dobre rozumienie tekstów anglojęzycznych,
  • dobra orientacja w zasadach funkcjonowania mediów społecznościowych (Facebook, Twitter, Instagram, Google+, You Tube), umiejętność korzystania z tych platform i posiadanie profilu na co najmniej 2 z nich.
  • samodzielność w działaniu i myśleniu.

Mile widziane:

  • doświadczenie redakcyjne
  • prowadzenie własnego bloga

Oferujemy:

  • pracę w pełnym lub niepełnym wymiarze godzin,
  • doskonałą atmosferę pracy,
  • możliwość rozwoju zawodowego.

Prezentacja firmy

Firma specjalizuje się w tworzeniu serwisów internetowych.

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
24/09/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Czas trwania umowy
3 miesiące
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Internet / e-commerce