Redaktor treści stron internetowych

Creative Products

Kraków, 30-701, małopolskie

Opis stanowiska pracy

Poszukiwany! Poszukiwana!

Redaktor lub redaktorka treści stron internetowych. Tematyka: wyposażenie wnętrz.

Obowiązki:
-aktualizacja zawartości stron internetowych,
-prezentacja produktów i związana z tym obróbka zdjęć
-redagowanie krótkich tekstów

Oferujemy:
umowę o dzieło (wymiar czasu pracy do ustalenia)
pracę w biurze, w przyjaźnie nastawionym towarzystwie i otoczeniu pięknych przedmiotów
możliwość zdobycia doświadczenia w branży wyposażenia wnętrz i rozwoju zainteresowań z nią związanych

Wymagania

-przynajmniej podstawowa znajomość Wordpress
-znajomość j. angielskiego i/lub j. niemieckiego umożliwiająca swobodne tłumaczenie tekstów związanych z branżą wyposażenia wnętrz
-podstawowa znajomość programów graficznych umożliwiająca prostą obróbkę zdjęć
-dobra znajomość pakietu Microsoft/Open Office
-sumienność
-zmysł estetyczny
-mile widziane zainteresowania związane z tematyką wnętrzarską
-status studenta

Prezentacja firmy

CzerwonaMaszyna.pl to wiodący sklep internetowy w branży wyposaże... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
15/07/2014
Wymiar etatu:
Niepełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa o dzieło
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Internet / e-commerce