Opis stanowiska pracy

Zakres obowiązków:
– zapewnienie ciągłości działania wskazanych stron internetowych;
– aktualizacja ich treści na podstawie otrzymanych materiałów;
– koordynacja strategii pozycjonowania administrowanych stron internetowych;
– dbanie o bezpieczeństwo danych oraz bezpieczeństwo środowiska uruchomieniowego.

Oferujemy:
– możliwość wykonywania pracy zdalnie;
– umowę zlecenie;
– pracę w stabilnej instytucji kultury;
– pracę w sprawnym zespole;
– pracę przy organizacji ciekawych wydarzeń kulturalnych;
– warunki do rozwoju umiejętności i zdobycia bogatego doświadczenia.

Wymagania

– dyspozycyjność w ustalonym zakresie czasowym;
– minimum roczne doświadczenie na podobnym stanowisku pracy;
– umiejętność prowadzenia strony internetowej;
– bardzo dobra znajomość systemu WordPress (dodatkowym atutem będzie znajomość systemów Joomla i Drupal);
– podstawowa znajomość języka HTML i CSS;
– wiedza z zakresu SEO;
– znajomość narzędzi Google (AdWords, Analytics, Google Shopping);
– podstawowa znajomość programów do edycji i obróbki zdjęć;
– minimum komunikatywna znajomość języka angielskiego;
– umiejętność pracy pod presją czasu;
– dokładność i sumienność;
–bardzo dobre umiejętności interpersonalne, wysoka kultura osobista.

Prezentacja firmy

Instytut Grotowskiego we Wrocławiu jest miejską instytucją kultur... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
12/05/2016
Wymiar etatu:
Niepełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Internet / e-commerce, Praca Praca w mediach / dziennikarstwo, Praca Kontrola jakości, Praca Tłumaczenia / Wydawnictwa / Redakcja, Praca Reklama / Komunikacja