Redaktor, reporter, dziennikarz, felietonista - w tematyce nowych technologii

Benchmark Sp. z o.o.

60-003 Poznań, wielkopolskie

Opis stanowiska pracy

Poszukujemy do stałej współpracy osoby przygotowującej treści do działu tematycznego - newsy, felietony, recenzje, testy, a czasami treści kontent marketingowe.

Tematyka działu: nowe technologie, sprzęt IT, sprzęt dla biznesu MSP

Forma współpracy, zatrudnienia, wynagrodzenia oraz wymiar czasu pracy do uzgodnienia. Możliwość pracy zdalnej lub w siedzibie redakcji. W pierwszym przypadku wskazane uczestniczenie w spotkaniach zespołu redakcyjnego, dlatego preferujemy okolice Poznania.

Oferujemy:
- możliwość kreowania własnego wizerunku w roli redaktora działu
- dostęp do szerokiej gamy nowości z branży komputerowej
- pracę w młodym, dynamicznym zespole
- szkolenia i pomoc w rozpoczęciu pracy

Wymagania

Oczekujemy:
- dobrej wiedzy z zakresu nowoczesnych technologii komputerowych
- lekkiego pióra, biegłości w formułowaniu myśli i przelewaniu ich na tekst
- pasji, profesjonalizmu, dokładności, systematyczności
- doświadczenia w pracy redakcyjnej
- orientacji na działanie i dążenie do rezultatów
- umiejętności pracy w zespole i komunikatywności
- znajomości języka angielskiego

Prezentacja firmy

benchmark.pl to serwis o tematyce komputerowej i nowych technolog... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
14/02/2016
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Umowa o dzieło
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Tłumaczenia / Wydawnictwa / Redakcja