Opis stanowiska pracy

Nowo powstający portal dedykowany pielęgnacji urody poszukuje pracowników. Jesteśmy start-upem finansowanym przez fundusze prywatne i środki unijne powiązanym z międzynarodową grupą Agilion. Współpracujemy z ekspertami do spraw urody, mediami i wieloma podmiotami z rynku kosmetycznego. Jesteśmy o krok od komercyjnego uruchomienia projektu. Szukamy osób kreatywnych zainteresowanych urodą i nowymi technologiami, otwartych na nowe wyzwania.

Obowiązki:

  • administrowanie treściami
  • koordynacja pracy autorów, przydzielanie zleceń
  • przeprowadzanie wywiadów ze specjalistami
  • redakcja i korekta tekstów
  • tworzenie autorskich tekstów
  • komunikacja w social media

Wymagania

  • pełna dostępność czasowa (preferowani studenci ostatniego roku/absolwenci)
  • swoboda szybkiego redagowania różnej długości treści w języku polskim
  • umiejętność zdobywania i wyszukiwania informacji
  • mile widziane doświadczenie w branży uroda lub zdrowie
  • mile widziana znajomość języka angielskiego

Oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności
  • niezbędne narzędzia pracy
  • okazję do zdobywania doświadczenia w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • strefę wypoczynkową
  • biuro w centrum Warszawy, a w nim... miłą atmosferę, pyszną kawę, mnóstwo ciekawych kontaktów w branży beauty, nieograniczony dostęp do lektury na temat urody i (być może Twoje) biurko ;)

Prezentacja firmy

We build web, mobile and enterprise applications.<br/><br/>Our go... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
21/12/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Tylko praktyki
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Praca w mediach / dziennikarstwo