Opis stanowiska pracy

PWB Media, działający od 18 lat na rynku prasowym wydawca wiodącego na rynku czasopisma "Builder" – biznes, budownictwo, architektura oraz organizator konkursów Budowlana Firma Roku i Top Builder zatrudni na stanowisko redaktora/dziennikarza.

Do zadań redaktora/dziennikarza należy:

- przeprowadzanie wywiadów, pisanie relacji, informacji, komentarzy, artykułów prezentujących firmy i ludzi dotyczących branży związanej ze środowiskiem budowlanym (firmy produkujące materiały budowlane, firmy wykonawcze różnych specjalizacji, deweloperzy, biura architektoniczne)
- kontakt z autorami tekstów technicznych i specjalistycznych
- redagowanie różnego typu tekstów
- udział w konferencjach, targach, wydarzeniach branżowych
- nawiązywanie kontaktów i utrzymywanie relacji z firmami i instytucjami z branży

Wymagania

- wykształcenie wyższe
- doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
- znajomość specyfiki rynku budowlanego (producenci, wykonawcy, prawo, rynek)
- umiejętność pisania i redagowania tekstów
- dokładność i zaangażowanie
- kreatywność i inicjatywa własna
- znajomość języka angielskiego.

Prezentacja firmy

PWB Media wydawca miesięcznika Builder - budownictwo, biznes, arc... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
25/11/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Wynagrodzenie
2 800PLN - 4 500PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
tak
Branża / kategoria:
Praca Praca w mediach / dziennikarstwo