Redaktor ds. Wywiadów różne miasta cała Polska

ProPartner

Warszawa, Kraków, Poznań, Gdańsk, Wrocław, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Osoba odpowiedzialna będzie za:
- umówienie wywiadu z ekspertem portalu dyskusyjnego OtokoClub lub innym
- zrealizowanie wideo-wywiadu
- montaż wideo, w tym przygotowanie podkładu muzycznego i tekstu
- publikacja wideo w kanale OtokoClub na YouTube

Uwaga:
- oferta nie jest adresowana do dziennikarzy innych mediów
- oferta nie jest adresowana do osób bez doświadczenia z wideo-rejestracją i montażem
- oferta nie jest skierowana do osób, które chcą traktować współpracę, jako jedyne źródło utrzymania. Proszę traktować ofertę, jako dodatkowe źródło, nie jedyne

Miejsce pracy:
- Kraków
- Poznań
- Gdańsk
- Wrocław
- Warszawa
- Katowice

Wymagania

Zainteresowane osoby powinny:
- upewnić się, czy posiadają umiejętności do realizacji wideorealizacji i montażu
- sprawdzić na kanale OtokoClub na YouTube, czy mogą wykonać wideo w technice takiej samej lub lepszej
- traktować niniejszą ofertę, jako możliwość dorobienia, a nie główne źródło przychodów

Prezentacja firmy

Firma założyła portal dyskusyjny.

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
05/12/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa o dzieło
Czas trwania umowy
trzy miesiące
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Wynagrodzenie
500PLN - 1 000PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
nie dotyczy
Branża / kategoria:
Praca Praca w mediach / dziennikarstwo