Opis stanowiska pracy

BIO-TECH MEDIA Sp. z o. o.
poszukuje osoby do pracy na stanowisku:

DZIENNIKARZ

Miejsce pracy: Łódź
Praca stacjonarna

Wymagania

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:
•aktualizację działów informacyjnych portalu branżowego Biotechnologia. pl, CEbiotech. com, LabNews. pl;
•pracę dziennikarską i aktywną konsultację w doborze materiałów;
•pozyskiwanie informacji branżowych i redagowanie artykułów.

Wymagania:
•komunikatywność, twórczość, samodzielna praca dziennikarza portali branżowych;
•znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym;
•dobra organizacja czasu pracy;
•umiejętność wyszukiwania i zamieszczania rzetelnych informacji branżowych z sektora Biotechnologii i BioBiznesu;
•preferowane kierunkowe wykształcenie z zakresu: Biotechnologia, Farmacja.

Oferujemy:
•możliwość rozwoju i doskonalenia warsztatu dziennikarskiego dla osób z doświadczeniem oraz chcących je zdobyć;
•możliwość kontaktu z liderami z branży „life science”;
•realną możliwość poznania sektora innowacyjnego BioBiznesu;
•wyjazdy na konferencje, szkolenia, eventy branżowe;
•praca w młodym, ambitnym zespole oraz przyjaznej atmosferze.

Wynagrodzenie: podstawa – część stała oraz premia wynikająca uzależniona od osiąganych wyników.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie drogą elektroniczną CV z dopiskiem: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach rekrutacji, zgodnie z Ustawą z dn. 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 późniejszymi zmianami)”

Prezentacja firmy

Bio-Tech Media Sp. z o. o. działa od 2012r. w sektorze wydawniczym innow... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
20/11/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Tłumaczenia / Wydawnictwa / Redakcja