Redaktor artykułów o tematyce energetycznej

Dobry Prąd Sp. z o.o.

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Portal dobry Prąd poszukuje redaktora do pisania treści i artykułów eksperckich. Artykuły będą opisywać polski rynek energetyczny, porównywać oferty dostawców i sprzedawców energii oraz podawać informacje praktyczne o energii elektrycznej i gazie dla polskiego konsumenta. Celem redaktora jest wzrost liczby użytkowników na stronie. Redaktor winien śledzić ewolucję liczby wizyt, dopasowując i uzupełniając dostępne informacje do zapotrzebowania użytkowników zgodnie z „best practices” w dziedzinie SEO.

Wymagania

- Umiejętność pisania o tematach kompleksowych szybko, zwięźle i klarownie. Doskonała znajomość języka polskiego (w zakresie gramatyki i ortografii).
- Dynamiczna, szybko ucząca się i autonomiczna osobowość, niezawodnie kończąca każdy nowy projekt w terminie i zwracająca dużą uwagę na szczegóły.
- Proaktywne i pro-biznesowe podejście, umiejętność wychodzenia z inicjatywą i proponowania rozwiązań.
- Znajomość rynku energetycznego i/lub podstawy HTML będą uważane za dodatkową zaletę.

Co oferujemy?

- Praca w młodej, dynamicznej i szybko rozwijającej się firmie internetowej z międzynarodowym zapleczem.
- Bezpośrednia współpraca z założycielami portalu Dobry Prąd i możliwość doszkolenia się w dziedzinie HTML, SEO i e-commerce w ramach pracy.
- Możliwość pracy z domu podczas pierwszych miesięcy.

Warunki:
- Początek współpracy jak najszybciej
- Umowa o dzieło; stawka zgodnie z profilem i doświadczeniem.

Prezentacja firmy

Portal Dobry Prąd jest młodym portalem informacyjnym stworzonym dla pols... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
28/08/2015
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Umowa o dzieło
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Policealne
Branża / kategoria:
Praca Praca dla studenta