Recruitment Team Leader

BestMaven

Kraków, małopolskie

BestMaven

BestMaven, krakowska agencja HR, prężnie rozwijająca się na rynkach międzynarodowych, szuka osoby chętnej do nawiązania stałej, długoterminowej współpracy i objęcia istotnego stanowiska w firmie:

Jeżeli potrafisz koordynować działania pracowników, stawiasz na progres i oczekujesz od siebie coraz więcej, jesteś ambitną osobą, pozytywnie nastawioną do życia, to nasza propozycja jest skrojona idealnie na Twoją miarę.

Główne zadania:

  • Przydzielanie zadań rekrutacyjnych w ramach zarządzanego zespołu, w tym wyznaczanie KPI, monitorowanie realizacji i rozliczanie z osiągniętych wyników.
  • Koordynowanie projektów rekrutacyjnych realizowanych dla Klientów z całego świata.
  • Udział w procesach rekrutacyjnych dla Klientów zewnętrznych jako osoba nadzorująca lub odpowiedzialna za kluczowe zadania.
  • Planowanie i wdrażanie procesów rozwojowych, w tym optymalizacja procesów mających na celu zwiększenie efektywności i jakości dostarczanych usług.
  • Zarządzanie, motywowanie i współpraca z pracownikami.
  • Stała współpraca z opiekunami klientów, w tym udział w przygotowaniu ofert i umów.
  • Kreowanie wizerunku firmy na zewnątrz, w tym obecność np. na targach i konferencjach.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe.
  • Minimum dwuletnie doświadczenie w zarządzaniu zespołem.
  • Znajomość branży HR (Mile widziane doświadczenie w agencji rekrutacyjnej oraz ogólna znajomość branży IT).
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego, umożliwiająca budowanie i kontynuację stałych relacji biznesowych z zagranicznymi podmiotami oraz płynną współpracę z wewnętrzną kadrą, składającą się z międzynarodowych specjalistów.
  • Orientacja na wynik.
  • Umiejętność szybkiego podejmowania decyzji i dobra organizacja czasu pracy.
  • Rozwinięte zdolności komunikacyjne i interpersonalne.
  • Samodzielność, asertywność oraz umiejętności analitycznego i strategicznego myślenia.

Oferujemy:

  • Rozwój zawodowy dzięki ambitnym zadaniom i dużej autonomii działania.
  • Możliwość wdrażania własnych pomysłów mających realny wpływ na funkcjonowanie przedsiębiorstwa.
  • Niezbędne narzędzia pracy.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie uwzględniające motywacyjny system premiowy.
  • Możliwość nawiązania relacji z Klientami z całego świata.
  • Lekcje języka angielskiego.
  • Wygodne biuro z chill room’ em, profesjonalnym ekspresem do kawy i stałą dostawą świeżych owoców.
BestMaven