Recerpcjonista / Recepcjonistka

Firma Unitrade

Turawa, opolskie

Opis stanowiska pracy

Poszukujemy odpowiedzialnej osoby na stanowisko recepcjonisty/ki do Hotelu trzygwiazdkowego powstałego na terenie opolszczyzny.
Oferujemy stabilne zatrudnienie oraz możliwość rozwoju zawodowego.
Podstawowe obiowiązki na danym stanowisku:

obsługa recepcji ( telefony, fax, poczta przychodząca i wychodząca),
meldownie gości do hotelu,
prowadzenie księgi rezerwacyjnej,
obsługa systemu rezerwacyjnegi,
współpraca ze wszytkimi działami hotelowymi,
dbanie o wysoki standard obsługi,
opieka nad gościem hotelowym.

Oferujemy ciekawą pracę pełną wyzwań, pełne przeszkolenie do zawodu,
możliwość rozwoju i stabilne warunki pracy.

Wymagania

znajomość języka angielskiego lub niemieckiego w stopniu komunikatywnym,
łatwość nawiązywania kontaktów,
osoba kochająca pracę z ludźmi,
otwartość, rzetelność
dyspozycyjność do pracy w systemie zmianowym,

Prezentacja firmy

Hotel trzygwiazdkowy położony nad Jeziorem Turawskim.<br/>Oferuje... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
27/04/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Praca w hotelu / Turystyka